7 kroků k Vašemu novému webu v 30 minutách!

Kompletní video kurz nejen pro začátečníky, jak si vytvořit profesionální webové stránky během pár hodin.

Nevyhazujte peníze programátorům, ale tvořte si web sami.

1.

Seznámení s administrací webu

3 minuty času

V tomto videu se seznámíte s prostředím administrace WordPress a nastavíte si první základní nastavení webu jako je logo, favicon, popis webu..

2.

Seznámení s DIVI editorem

3 minuty času

V této části si ukážeme, jak jednoduše se pracuje se prostředím DiviWebu a že můžete vybírat z nepřeberného množství předpřipravených šablon, které si jendím kliknutím můžete nahrát jako vzor Vašeho webu…

3.

Jak vytvořit novou stránku

3 minuty času

Nepotřebujete žádné znalosti programování ani kódování. V jednoduchém prostředí snadno upravujete a spravujete vaše stránky. Ideální pro začínající podnikatele!

4.

Editace stránek

3 minuty času

V tomto videu si ukážeme, jak snadno a rychle můžete editovat veškerý obsah na Vaší stránce. Je to opravdu jednoduché. Přesvědčete se sami. Nezapomeňte na konci úprav vždy uložit stránku. Nebojte, ať uděláte cokoliv, vždy je možnost se zpětně vrátit k minulým verzím. Držíme palce!

5.

Práce s moduly

5 minut času

DiviWeb poskytuje nepřeberné množství různých modulů a nastavení. V tomto videu si ukážeme pokročilejší nastavení, které určitě hravě zvládnete, jako je například změna sloupců, odebrání modulu, jejich přidání a další super věci, které rozhraní umí.

6.

Další sekce administrace

3 minuty času

V tomto videu Vás provedeme dalšími nastaveními z pohledu jednotlivých sekcí jsou např. média, vzhled, pluginy, nástroje atd. Vypadá to vše strašně složitě, ale drtivá většina věcí je pro Vás již nachystána, tedy s těmito sekcemi nebudete muset výrazněji pracovat!

7.

Závěrečná doporučení

1 minuta času

Gratulujeme! Pokud jste se dostali až k tomuto videu, tak byste již měli mít vytvořen základní web a určitě netrpělivě čekáte na další instrukce! Nebojte, další videonávody pro Vás intenzivně připravujeme. Pokud budete potřebovat poradit, tak se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených odkazech.

Nevíte si rady? Rádi Vám pomůžeme.

podpora@nastartujto.cz

Od roku 2015 jsme ušli dlouhý kus cesty pro vytvoření smysluplného produktu pro normální podnikatele. Naše řešení není vždy dokonalé, ani neumí úplně vše, o čem zatím sníme, ale umí toho hodně, aby jste si i Vy mohli za opravdu levné peníze vytvořit Váš vlastní prodejní web!

Ať vám skvěle slouží a pomáhá v prodeji!

Zbyněk Meloun