Ceník služeb

Vždy víte, za co platíte.

Ceny jsou platné pro standardní řešení, které rozsahově doporučujeme většině našim klientům. Ceny jsou ve většně případů konečné a pokryjí celou realizaci projektu. V případě technických specifikací webu či velký rozsah jeho obsahové části se může finální cena lišit. Proto závazná je vždy námi zaslaná a Vámi potvrzená kalkulace webu. Teprve po potvrzení individuální kalkulace a po provedení zálohové platby, je Vaše objednávka závazná. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a nebudou tedy dále navyšovány.

KOMPLETNÍ VÝPIS CENÍKU VOLITELNÝCH SLUŽEB

Rozšíření webu

Jazyková verze stránky včetně naplnění - 1.990 Kč

Pokud chcete vytvořit jednu nebo více jazykových verzí stránek, bude Vás každá taková jazyková verze stát jen 1.990 Kč. Přitom máte v této jazykové verzi možnost upravit počet záložek, množství textu i obrázky. Tato cena platí v případě, že dodáte přeložený obsah pro jazykovou verzi. Pokud chcete web i přeložit, překlad zajistíme.

POZOR! Tato cena platí do standardního rozsahu – tedy max. 9 stránek obsahu. Pokud web je rozsáhlejší, budeme kalkulaci specifikovat a potvrzovat v naší nabídce individuálně.

Objednané vícepráce konzultace / programátorské práce - 450 Kč/ 30 min

Většina prací, které si schválíme nebo jsou uvedeny položkově v ceníku webu jsou pevně dané. Vícepráce mohou nastat v okamžiku, kdy během tvorby přijdete s dalšími požadavky, které jsme si na začátku nedefinovali, ale je třeba je udělat pro Vaši úplnou spokojenost. V takovém případě Vás dopředu upozorníme na odhad času za takové práce a následně je připočítáme k finální faktuře.

Eshop modul - 4.990 Kč
  • Příprava eshopu dle dodaných podkladů od klienta
  • 3 vzorové produkty připravené dle přání klienta
  • Zaškolení jak vkládat produkty do eshopu

Provozní náklady

Pro všechny weby poskytujeme 1 rok provozu webu ZDARMA.

Pokud již doménu i případně webhosting vlastníte u svého poskytovatele – nevadí – vše Vám zdarma převedeme k nám. Pokud máte webhosting v zahraničí, o nejlepším postupu se domluvíme před zahájením prací.

Provoz webu na https protokolu - včetně aktualizací a technické podpory - 1.990 Kč/ rok

V rámci správy webu máte zajištěno:

1. Správa domény a platba ročního provozu domény

2. Správa webhostingu a platba ročního provozu webhostingového provozu + https certifikát

3. Platba všech použitých prémiových licencí pro nutné aktualizace systémů

4. Aktualizace webových stránek – prémiové šablony + použité pluginy + administrace WordPress

5. Správa emailových adres (zakládání, úpravy, mazání)

6. Technická podpora – v případě nečekaných výpadků, chyb na webu či jiných problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat na podpora@nastartujto.cz či v urgentních případech nás kontaktovat na jednom z mobilů uvedených v Kontaktech pomocí SMS.

Parametry webhostingu Webhosting
Diskový prostor pro web Neomezeně
Množství přenesených dat (traffic) Neomezeně
Počet databází MySQL 5.6 (celkový limit 1 GB)** Neomezeně
PHP 5.3 až 5.6 (vysoké parametry s možností změn) OK
Počet e-mailových schránek (celkový limit 5 GB)** Neomezeně
Antivir, Antispam, POP3, IMAP4, SMTP, Webrozhraní OK
Zabezpečená komunikace SMTPS, POP3S, IMAPS OK
Autoodpovídač, přesměrování pošty, doménový koš OK
Počet subdomén Neomezeně
1 alias zdarma (neomezený počet za příplatek) OK
Nastavení chybových stránek a hlášek (htaccess) OK
Podpora hezkých URL, mod_rewrite (htaccess) OK
Komprese (mod_deflate), mod_expires (parametry Apache) OK
Omezování přístupů podle IP adres (htaccess) OK
Zaheslování adresáře (htaccess) OK
Vhodné pro náročné a navštěvované weby, vysoký výkon OK
Provoz webu s www. i bez www. OK
Podpora IPv6 OK
Podpora HTTPS se sdíleným i vlastním certifikátem OK
Statistiky návštěvnosti přes Google Analytics OK
Vedení DNS s možností plné editace zákazníkem OK
Umístění serverů na páteřní síti OK
Ochrana firewallem OK
DDoS ochrana OK
Týdenní zálohování ** OK
Profesionální řešení služby (jedno z nejlepších v ČR) OK
Certifikace dle norem ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD OK
Garance dostupnosti 99,99%
Převod webu pod vlastní webhosting - 990 Kč

Způsob provozu webových stránek je Vaše rozhodnutí. Můžete si někde zakoupit doménu i webhosting, ale přicházíte tím o možnou výhodnou správu a aktualizace Vašich webových stránek, v rámci námi nabízeného řešení. My Vám poskytujeme nejnižší možnou cenu provozu díky tomu, že provozujeme stovky webových stránek pod jedním účtem. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, jde o jednorázový placený úkon.

Převodem pod jiný webhosting přicházíte o pravidelné aktualizace prémiové šablony WordPressu, na kterém je Váš web postaven. Licence, kterou byste si museli platit, by Vás vyšla na 89 dolarů/ročně + webosting a doména + příplatková služba – https protokol. Celkem by Vás řešení individuálně stálo aktualizované cca 3.300 Kč/rok – navíc bez naší technické podpory.

Grafické práce

Tvorba loga - 2.990 Kč
  • Minimálně 2 kvalitní návrhy k výběru
  • 2 možné korekce loga
  • Barevné varianty loga
  • Vektorové i rastrové formáty loga
  • Časově neomezená licence k užívání loga
Výběr a nákup obrázku z fotobanky - 350 Kč/ ks

Víte, že by se Vám hodil tématický obrázek k lepšímu prezentování Vašich služeb? Najdeme a zakoupíme Vám k legálnímu využívání takový, který bude odpovídat Vašim požadavkům.

Školení

Školení administrace webu - 1.350 Kč/ 90 min.

Ukážeme Vám detailně jak pracovat v administraci webu. Naučíte se od nás editovat webový obsah, tedy správně spravovat texty a obrázky. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Po ukončení školení byste měli být schopni sami upravovat obsah a částečně i vzhled webových stránek.

Školení může probíhat osobně v naší kanceláři na Praze 6 nebo vzdáleně např. přes TeamViewer.

Termín dle vzájemné dohody.

Školení PPC kampaní a Google Analytics - 1.800 Kč / 2 hod

Školení bude probíhat v jednom dni v naší kanceláři na Praze 6. Termín si potvrdíme dle vzájemné dohody.

Naučíme Vás:

Jak správně nastavit a spravovat PPC kampaně v aplikaci Google Adwords

Jak správně číst statistiky návštěvnosti v Google Analytics

Jaké zvolit intervaly pro kontrolu a vyhodnocování kampaní

Užitečné tipy z praxe – čemu se vyvarovat – co naopak vyzkoušet

Doporučení přímo pro Váš web + zodpovězení Vašich dotazů

Propagace webu

Správa PPC kampaní a marketingové konzultace - již od 2.500 Kč/měs.

Naším cílem je úspěšný vstup do světa online prezentace Vaší společnosti, produktů a služeb. Proto taková péče při přípravě a kompletaci Vašich podkladů, proto tolik pozornosti při optimalizaci Vašeho webu a správném výběru klíčových slov. To vše děláme pro nejlepší investice do online propagace Vašeho webu – obzvláště pak ve vyhledávačích.

Balíček Nastartujto Váš web připravil téměř ideálně pro dlouhodobé investice do PPC kampaní, které by Vám měly zajistit pravidelný přísun nových poptávek po Vašich nabízených službách a produktech přímo z vyhledávačů. Ale jednorázové nastavení bohužel pro dosažení nejlepších výsledků nestačí. Je třeba uvažovat tak, že správně nastavené a optimalizované kampaně Vám dokáží nahradit kolikrát i tým obchodníků, který byste si museli pro stejné výsledky platit několikanásobně vyššími měsíčními odměnami.

Cena za správu kampaní se určuje primárně dle objemu měsíčních investic do kampaní, které musíme spravovat. Začít se dá již od 2.990 Kč a pokud budete mít dobré výsledky a kampaň se bude vyplácet, tak se Vaše investice budou zvyšovat až dle uvážení v čase, jak poroste Váš byznys. Zajistíme, aby Vaše peníze byly investovány do marketingu efektivně a s výsledkem. Navíc se s námi můžete kdykoliv potkat osobně pro zkonzultování dosavadních výsledků či obchodní strategie.

Součástí správy PPC kampaní je: nastavení reálných cílů, marketingový plán, doporučení, správa kampaní, kontrola výsledků a reporting.

Cílem správy PPC kampaní je: snižování ceny za získanou poptávku, zvyšování úspěšnosti inzercí, snižování ceny za kliky, zvyšování kvality kampaně, upozorňování na chyby a jejich ladění v průběhu – resp. zdokonalování Vašeho webu.

Nikdy nelze garantovat, že zrovna Váš obor bude mít zlatou žílu díky PPC kampaním. Mohou být obory velice konkurenční nebo málo vyhledávané. Většinou však umíme nalézt ideální zlatou cestu, kterou pak můžeme průběžně optimalizovat a snažit se získat – za Vámi akceptovatelnou cenu – maximum poptávek. V případě, že by závěrečné doporučení po pilotním testu kampaní bylo investovat pouze v řádu 1-5 tisíce měsíčně, domluvili bychom se spíše na optimalizaci jednou za měsíc, abyste nemuseli zbytečně platit náš čas při takto nízkém objemu investic.

V případě, že chcete využívat full-servis služeb v oblasti správy webových stránek, správy sociálních sítí, správy online kampaní, doporučujeme využít našich paušálních služeb.

Nastartujto.cz

Zavolejte nebo nám napište

Stehlíkova 1012/25
Praha-Suchdol

Rychlý kontakt

Nová pole