Ceník webových stránek

Vždy víte, za co platíte.

Ceny jsou platné pro standardní řešení, které rozsahově doporučujeme většině našim klientům. Ceny jsou ve většině případů konečné a pokryjí celou realizaci projektu. V případě technických specifikací webu či velký rozsah jeho obsahové části se může finální cena lišit. Proto závazná je vždy námi zaslaná a Vámi potvrzená kalkulace webu. Teprve po potvrzení individuální kalkulace a po provedení zálohové platby, je Vaše objednávka závazná. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH a nebudou tedy dále navyšovány.

 

CENÍK DALŠÍCH SLUŽEB

JSME PŘIPRAVENI VÁM PŘIPRAVIT KALKULACI VAŠICH PLÁNŮ NA MÍRU

Časté služby k webu

Balíček SEO - 2.990 Kč (součástí webu NASTARTUJTO)

Naším cílem je úspěšný vstup do světa online prezentace Vaší společnosti, produktů a služeb. Proto klademe takový důraz na přípravu a kompletaci Vašich podkladů. Pro Váš web je také zásadní správný výběr klíčových slov a další potřebná nastavení. To vše děláme pro Vaše nejlepší výsledky ve vyhledávačích.

– výběr všech relevantních klíčových slov pro Váš obor (taková, která nám vyjdou ze statistik, že jsou vyhledávaná a má cenu se na ně zaměřit)
– dle těchto klíčových slov lehké korekce Vašich textů na webu, případně zvýraznění v nadpisech či zvýrazněním bold apod. opatření, která fungují
– Registrace na Google moje firma (+ zde první příspěvek s odkazem na nový web), Firmy.cz
– Indexace webu do vyhledávačů
– Napojení webu na Google Analytics – abysme znali statistiky návštěvnosti webu a všechny ostatní detaily až bude web určitou dobu v provozu
Správa PPC kampaní - od 2.990 Kč/měs.

Naším cílem je úspěšný vstup do světa online prezentace Vaší společnosti, produktů a služeb. Proto taková péče při přípravě a kompletaci Vašich podkladů, proto tolik pozornosti při optimalizaci Vašeho webu a správném výběru klíčových slov. To vše děláme pro nejlepší investice do online propagace Vašeho webu – obzvláště pak ve vyhledávačích.

Balíček Nastartujto Váš web připravil téměř ideálně pro dlouhodobé investice do PPC kampaní, které by Vám měly zajistit pravidelný přísun nových poptávek po Vašich nabízených službách a produktech přímo z vyhledávačů. Je třeba uvažovat tak, že správně nastavené a optimalizované kampaně Vám dokáží nahradit kolikrát i tým obchodníků, který byste si museli pro stejné výsledky platit několikanásobně vyššími měsíčními odměnami.

Cena za správu kampaní se určuje primárně dle objemu měsíčních investic do kampaní, které musíme spravovat. Začít se v kooperaci s Googlem zdarma nebo pak přejít na správu od agentury např. již od 2.990 Kč a pokud budete mít dobré výsledky a kampaň se bude vyplácet, tak se Vaše investice budou zvyšovat až dle uvážení v čase, jak poroste Váš byznys. Zajistíme, aby Vaše peníze byly investovány do marketingu efektivně a s výsledkem. Navíc se s námi můžete kdykoliv potkat osobně pro zkonzultování dosavadních výsledků či obchodní strategie.

Součástí správy PPC kampaní je: nastavení reálných cílů, marketingový plán, doporučení, správa kampaní, kontrola výsledků a reporting.

Cílem správy PPC kampaní je: snižování ceny za získanou poptávku, zvyšování úspěšnosti inzercí, snižování ceny za kliky, zvyšování kvality kampaně, upozorňování na chyby a jejich ladění v průběhu – resp. zdokonalování Vašeho webu.

Nikdy nelze garantovat, že zrovna Váš obor bude mít zlatou žílu díky PPC kampaním. Mohou být obory velice konkurenční nebo málo vyhledávané. Většinou však umíme nalézt ideální zlatou cestu, kterou pak můžeme průběžně optimalizovat a snažit se získat – za Vámi akceptovatelnou cenu – maximum poptávek. V případě, že by závěrečné doporučení po pilotním testu kampaní bylo investovat pouze v řádu 1-5 tisíce měsíčně, domluvili bychom se spíše na optimalizaci jednou za měsíc, abyste nemuseli zbytečně platit náš čas při takto nízkém objemu investic.

Jazyková verze stránky včetně naplnění - 1.990 Kč

Pokud chcete vytvořit jednu nebo více jazykových verzí stránek, bude Vás každá taková jazyková verze stát jen 1.990 Kč. Přitom máte v této jazykové verzi možnost upravit počet záložek, množství textu i obrázky. Tato cena platí v případě, že dodáte přeložený obsah pro jazykovou verzi. Pokud chcete web i přeložit, překlad zajistíme.

POZOR! Tato cena platí do standardního rozsahu – tedy max. 5 stránek obsahu. Pokud web je rozsáhlejší, budeme kalkulaci specifikovat a potvrzovat v naší nabídce individuálně.

Provoz webu na https protokolu - včetně aktualizací a technické podpory - 1.990 Kč/ rok. 1 ROK ZDARMA

V rámci správy webu máte zajištěno:

1. Správa domény a platba ročního provozu domény

2. Správa webhostingu a platba ročního provozu webhostingového provozu + https certifikát

3. Platba všech použitých prémiových licencí pro nutné aktualizace systémů

4. Aktualizace webových stránek – prémiové šablony + použité pluginy + administrace WordPress

5. Správa emailových adres (zakládání, úpravy, mazání)

6. Technická podpora – v případě nečekaných výpadků, chyb na webu či jiných problémů nás můžete kdykoliv kontaktovat na podpora@nastartujto.cz či v urgentních případech nás kontaktovat na jednom z mobilů uvedených v Kontaktech pomocí SMS.

Parametry webhostingu Webhosting
Diskový prostor pro web Neomezeně
Množství přenesených dat (traffic) Neomezeně
Počet databází MySQL 5.6 (celkový limit 1 GB)** Neomezeně
PHP 5.3 až 5.6 (vysoké parametry s možností změn) OK
Počet e-mailových schránek (celkový limit 5 GB)** Neomezeně
Antivir, Antispam, POP3, IMAP4, SMTP, Webrozhraní OK
Zabezpečená komunikace SMTPS, POP3S, IMAPS OK
Autoodpovídač, přesměrování pošty, doménový koš OK
Počet subdomén Neomezeně
1 alias zdarma (neomezený počet za příplatek) OK
Nastavení chybových stránek a hlášek (htaccess) OK
Podpora hezkých URL, mod_rewrite (htaccess) OK
Komprese (mod_deflate), mod_expires (parametry Apache) OK
Omezování přístupů podle IP adres (htaccess) OK
Zaheslování adresáře (htaccess) OK
Vhodné pro náročné a navštěvované weby, vysoký výkon OK
Provoz webu s www. i bez www. OK
Podpora IPv6 OK
Podpora HTTPS se sdíleným i vlastním certifikátem OK
Statistiky návštěvnosti přes Google Analytics OK
Vedení DNS s možností plné editace zákazníkem OK
Umístění serverů na páteřní síti OK
Ochrana firewallem OK
DDoS ochrana OK
Týdenní zálohování ** OK
Profesionální řešení služby (jedno z nejlepších v ČR) OK
Certifikace dle norem ISO 9001 a ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD OK
Garance dostupnosti 99,99%
Roční provoz cz a eu domény samostatně - včetně přesměrování 350 Kč/rok

Pokud od nás chcete spravovat i Vaše ostatní domény, které vlastníte a na kterých neběží Váš web, ZDARMA je převedeme k nám. Následně pak zajistíme jejich správu – tzn. kdykoliv nás požádáte změníme jejich DNS záznamy či nastavíme potřebné přesměrování. 

Během správy Vašich domén nemusíte hlídat jejich expiraci ani jejich nastavení, o vše se postaráme a přijde Vám faktura na prodloužení všech domén v jedné souhrnné faktuře jednou ročně. 

OSTATNÍ DOMÉNY (COM, SK A DALŠÍ) JE MOŽNÉ TAKÉ PŘEVÉST K NÁM, JEN SE MŮŽE LIŠIT CENA DLE NÁKUPNÍ CENY DOMÉN U REGISTRÁTORA

 

Převod webu pod vlastní webhosting / obnovení ze zálohy - 990 Kč

Způsob provozu webových stránek je Vaše rozhodnutí. Můžete si někde zakoupit doménu i webhosting, ale přicházíte tím o možnou výhodnou správu a aktualizace Vašich webových stránek, v rámci námi nabízeného řešení. My Vám poskytujeme nejnižší možnou cenu provozu díky tomu, že provozujeme stovky webových stránek pod jedním účtem. Pokud se pro tuto variantu rozhodnete, jde o jednorázový placený úkon.

Převodem pod jiný webhosting přicházíte o pravidelné aktualizace prémiové šablony WordPressu, na kterém je Váš web postaven. Licence, kterou byste si museli platit, by Vás vyšla na 89 dolarů/ročně + webosting a doména + příplatková služba – https protokol. Celkem by Vás řešení individuálně stálo aktualizované cca 3.300 Kč/rok – navíc bez naší technické podpory.

Hodinová sazba prací nad rámec objednávky - 500 Kč / 0,5h

Může se stát, že po dokončení všech dopředu kalkulovaných prací budete ještě občas někdy potřebovat pomoci s dalšími úpravami, či budete chtít něco zkonzultovat. Pokud se nedohodneme jinak, vždy budeme cenu určovat dle naší hodinové sazby, ale nepočítáme celou započatou hodinu, snažíme se drobnosti neúčtovat a rozlišovat, zda se čas blíží půl hodině nebo hodině, abyste platili vždy jen opravdu za pečlivě odvedenou práci.

Grafické práce

Tvorba loga (tisková kvalita) - 5.000 Kč
 • Minimálně 3 kvalitní návrhy k výběru
 • 2 možné korekce loga
 • Barevné varianty loga
 • Vektorové i rastrové formáty loga
 • Časově neomezená licence k užívání loga
Tvorba loga (pouze digitální použití) - 2.990 Kč
 • Minimálně 2 kvalitní návrhy k výběru
 • 2 možné korekce loga
 • Barevné varianty loga
 • Časově neomezená licence k užívání loga
Tvorba FIREMNÍ IDENTITY - 2.990 Kč
 • návrh vizitek 
 • návrh hlavičkových papírů
 • návrh obálek
 • návrh razítka
 • emailový podpis

Individuálně možné zpracovat i další podklady.

Výběr a nákup obrázku z fotobanky - 400 Kč/ks

Víte, že by se Vám hodil tématický obrázek k lepšímu prezentování Vašich služeb? Najdeme a zakoupíme Vám k legálnímu využívání takový, který bude odpovídat Vašim požadavkům.

Tvorba videa

Natáčení pomocí dronu - již od 10.000 Kč

Neváhejte nás kontaktovat o profesionální video z výšky

Tvorba propagačního / prodejního videa - již od 20.000 Kč

Naším cílem je úspěšný vstup do světa video prezentace Vaší společnosti, produktů a služeb.

Nastartujto.cz

Zavolejte nebo nám napište

Stehlíkova 1012/25
Praha-Suchdol

VÁŠ POŽADAVEK VYŘEŠÍME JEŠTĚ DNES

Zavolejte mi prosím: